+421 949 605 425
info@medicenter.sk

Aspire Drink

Medicenter s.r.o > Aspire Drink

ASPIRE – nápoj spaľujúci kalórie

Aspire je prvý nápoj, ktorý preukázateľne spaľuje kalórie.

Aspire je jemne perlivý nealkoholický nápoj s príjemnou brusnicovou príchuťou. Naším hlavným cieľom bolo vytvoriť nealkoholický nápoj, ktorý by skvele chutil a pritom spaľoval kalórie. Vývoj receptúry, ktorá by spĺňala tieto podmienky, trval mnoho rokov, ale nakoniec bolo naše úsilie úspešné a sme hrdí na to, že Aspire preukázateľné funguje. Drink obsahuje prírodné zložky vytvárajúce termogénny účinok, ktorý aktívne stimuluje Váš metabolizmus, a tým dopomáha k spaľovaniu kalórií. Vďaka použitiu starostlivo vybraných prírodných surovín sme vytvorili príjemný nealkoholický nápoj, ktorý bude skvelo dopĺňať Váš aktívny životný štýl.

Nápoj Aspire si môžete vychutnať pred tréningom, ako občerstvenie po tréningu, ako každodenný zdravý doplnok Vášho obeda alebo ako náhradu brusnicového džúsu v miešaných kokteiloch.

Vedecky potvrdené výsledky.                                                                                

Jedna plechovka Aspire spáli viac ako 200 kcal.

Testy ktoré boli uskutočnené v popredných laboratóriách Metropolitnej univerzity v Leedsi, preukázali, že vypitím jednej plechovky spálite v priemere 209 kcal, bez akýchkoľvek nežiaducich účinkov. Množstvo spálených kalórií bolo merané tri hodiny po tom, čo testovaní jedinci vypili plechovku nápoja Aspire. V priebehu testovania boli jedinci ponechaní v úplnom pokoji, takže výsledok zodpovedá počtu kalórií, ktoré je možné vypitím plechovky nápoja Aspire spáliť bez akejkoľvek sprevádzajúcej fyzickej aktivity, pričom energetická hodnota nápoja je len 5 kcal na 100 ml. Medzi účastníkmi, ktorí sa podrobili testovaniu spaľovania kalórií, boli muži i ženy rôznych vekových kategórií a zástancovia rôznych spôsobov životného štýlu.

Aspire obsahuje kombináciu týchto prírodných zložiek:

Guarana

Guarana (Paulínia nápojná) je tropická rastlina s červenými plodmi. Vďaka svojej prírodnej zložke – kofeínu je rýchlym zdrojom energie a tým účinne pomáha pri fyzickej a psychickej záťaži. Guarana tlmí pocit hladu, chuť do jedla a zvyšuje činnosť metabolizmu.

Zelený čaj

Je známy svojim termogénnym účinkom, ktorý zvyšuje rýchlosť metabolizmu, čím dochádza k účinnejšiemu spaľovaniu tuku. Zelený čaj zvyšuje energetický výdaj, posilňuje imunitný systém a zachytáva voľné radikály. Na základe toho je veľmi vhodný ako pomôcka pri chudnutí.

 Zázvor

Podporuje látkovú výmenu a krvný obeh, upokojuje žalúdok a črevá. Znižuje vysokú hladinu cholesterolu a blahodárne pôsobí na činnosť srdca. Zázvor stimuluje imunitný systém, pôsobí proti únave a ospalosti a tiež pomáha znížiť bolesti svalov.

 L-carnitín

L-carnitín je neesenciálna aminokyselina. Je to prírodná látka, ktorú si vie telo vyrobiť aj samo, ale na dosiahnutie žiadaného efektu chudnutia, musí byť do tela dodávaný zvonka. Existuje viacero foriem L-carnitínu, avšak najprirodzenejšou je práve tekutá forma, pretože tá sa po prijatí, do tela rýchlejšie vstrebáva.

 Vitamíny

Aspire obsahuje zvlášť sofistikovanú kombináciu vitamínov, ktoré sa výrazne podieľajú na metabolizme ľudského tela. Sú to: vitamín C, vitamín B6, vitamín B12, biotín (vitamín B7), niacín (vitamín B3), kyselina pantoténová (vitamín B5). Tieto vitamíny podporujú uvoľňovanie energie z potravy, udržiavajú pokožku a vlasy zdravé. Sú tiež dôležité pre srdce, nervový systém a optimalizujú rast buniek. Jedna plechovka nápoja obsahuje polovicu odporúčanej dennej dávky vitamínov.

MOŽNOSŤ ZAKÚPENIA DANÝCH PRODUKTOV V NAŠOM

ESTETICKO-MEDICÍNSKOM CENTRE.