+421 949 605 425
info@medicenter.sk

CM SLIM

Medicenter s.r.o > CM SLIM

Nová generácia body – contouringu za hranicami fitness.

CM Slim Contour Master je najnovšou generáciou neinvazívneho riešenia pre body contouring (s intenzitou až 7 Tesla, staršie typy prístrojov mali intenzitu len 2,5 Tesla), u ktorého je klinicky preukázané, že zvyšuje množstvo svalovej hmoty (18%) a súčasne znižuje množstvo podkožného a viscerálneho tuku (21%).

Prístroj je certifikovaný ako zdravotnícky prostriedok. Metóda je tiež FDA certifikovaná.

Aplikácia vychádza z princípu HI-EMT (High Intensity Electromagnetic Muscle Training) – vysoko intenzívny elektromagnetický svalový tréning sa zameriava na brucho, zadok, bicepsy, tricepsy, stehná a lýtka a aktivuje svalové skupiny aplikovaným pulzným elektromagnetickým poľom k posilňovaniu, spevneniu a vytvarovaniu kontúr tela bez nepohodlia a prestojov. Jedno ošetrenie (30 minútové ošetrenie) CM Slim sa vyrovná 30.000 sklápačkám alebo drepom (30.000 kontrakcií behom jediného ošetrenia).

Ako CM Slim funguje?

HI-EMT vytvára energiu vysoko intenzívneho elektromagnetického poľa, ktorá prechádza dermálnou a subkutánnou vrstvou do cieľovej svalovej skupiny, kde stimuluje tisíckami kontrakcií (behom jedného 30 minútového ošetrenia až 30.000) k zvýšeniu svalovej hmoty pre lepšie vykreslenie, tonus a vytrvalosť. Kontrakcie tiež spúšťajú uvoľňovanie voľných mastných kyselín, ktoré rozkladajú lokalizované tukové zásoby v mieste pôsobenia na energiu potrebnú pre kontrakciu svalov.

 

Koľko ošetrení CM Slim potrebujem?

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa vo všeobecnosti doporučuje 6 intenzívnych 30 minútových aplikácii s frekvenciou 2x týždenne. Výsledky budú viditeľné od prvého sedenia, maximum dosiahne terapia 2-4 týždne po ukončení programu, výsledky sa aj naďalej mierne zlepšujú.

 

Aké výsledky môžem očakávať od CM Slim?

Účinky sú viditeľné od prvého sedenia, výsledky sú kumulatívne a zlepšenie sily a kontúr sa prejaví v priebehu aplikácii. Výsledky sa budú aj naďalej zlepšovať po dobu 6 mesiacov. Klinické štúdie uvádzajú priemerne za jeden až dva mesiace po 6 ošetreniach CM Slim zvýšenie svalovej hmoty o 18% a 21% zníženie lokalizovaného tuku.

Budovanie svalového tonusu a sily

Behom bežného cvičenia (dobrovoľné svalové kontrakcie) sa svaly medzi každou akciou uvoľňujú, pretože centrálny nervový systém nemá schopnosť vyslať ďalší impulz ku kontrakcii, zatiaľ čo sval relaxuje. Maximálne dobrovoľné kontrakcie umožňujú využiť len 30% možnej schopnosti svalov. CM Slim vytvára supramaximálnu kontrakciu svalov prostredníctvom elektromagnetických impulzov, ktoré sú nezávislé na funkcii a vôli mozgu a to vysokou rýchlosťou, ktorá eliminuje relaxačnú fázu svalov.

Supramaximálna kontrakcia produkovaná prístrojom CM Slim využije 100% svalových schopností, čo neporovnateľne zvyšuje prirodzenú fyziologickú záťaž, ktorá je nutnou podmienkou potrebnou pre rast svalov. Behom jedného 30 minútového zákroku ošetrená oblasť vykoná až 30.000 kontrakcií (t.j. 30.000 sklápačiek alebo 30.000 drepov)! Svalový tréning sa zameriava na brucho, zadok, bicepsy, tricepsy a strehná.

Redukcia lokalizovaného tuku

Telová aplikácia CM Slim má tiež zásadný vplyv na tukové tkanivo prirodzeným účinkom indukovaného metabolizmu. Svaly k výrobe kontrakcii potrebujú veľké množstvo energie primárne získavanej z adenozíntrifosfátu (ATP) a sekundárne z kreatínfosfátu  a glykogénu. Pokiaľ sú tieto zdroje vyčerpané, katabolické procesy v tele prebiehajú vo forme lipolýzy – tj. rozkladu uložených tukových buniek na voľné mastné kyseliny a glycerol. Tieto uvoľnené molekuly fungujú ako zdroj energie pre zvýšenú svalovú aktivitu a metabolizmus a sú pre CM Slim kľúčové. Klinické štúdie uvádzajú priemerne za 1-2 mesiace po 6 ošetreniach CM Slim zníženie lokalizovaného tuku o 21%.

Výsledky

Supramaximálne kontrakcie nútia sval prispôsobiť sa a vytvárať nové svalové a proteínové vlákna, čo vedie k zvýšenej svalovej hustote a objemu, tým sa mení svalový tonus a jeho tvar (vypnutie svalov). Lokalizovaný tuk je nútený k rozpadu a uvoľneniu mastných kyselín, kontúry tela sa tak stávajú štíhlejšie a vyrysovanejšie. Klinické štúdie uvádzajú priemerne za 1-2 mesiace po 6 ošetreniach CM Slim zvýšenie svalovej hmoty o 18% a 21% zníženie lokalizovaného tuku a zmiernenie celulitídy.

Vhodné na liečbu diastázy.

Zaujala vás naša ponuka?

Ak vás naša ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si konzultácie telefonicky alebo osobne. Náš tím je vám k dispozícii kliknutím na tlačidlo nižšie.