+421 949 605 425
info@medicenter.sk

Aquafacial – Hydradermabrázia

Medicenter s.r.o > Estetická medicína > Aquafacial – Hydradermabrázia

AquaLux – Hydradermabrázia

Ošetrenie Aquafacial je najnovšou metódou neinvazívneho resurfacingu pleti. Aquafacial je unikátnym ošetrením hydradermabrázie, čiže pílingu pomocou „vody“, ktoré v jednom sedení kombinuje viacero postupov. Ošetrenie má ukľudňujúci a zvláčňujúci charakter, nedráždi  pleť. Je určené pre všetky typy pleti, vrátane citlivej, s možnosťou  voľby  účinných infúznych látok.

Aplikačné oblasti

  • Odstraňovanie epidermis – vrchnej vrstvy pokožky (peeling)
  • Čistenie: hĺbkové čistenie, antibakteriálny efekt
  • Odstraňovanie toxínov z pokožky
  • Regenerácia pokožky (zlepšovanie zásobovania buniek živinami, podpora obnovy buniek, regulácia lokálneho metabolizmu tiež vmasírovaním roznych účinných látok)
  • Hĺbková hydratácia pokožky
  • Ošetrenie akné

Aquafacial – rôzna tvrdosť a veľkosť aplikačných koncoviek
Aplikačná hlavica má podtlakovú funkciu pre vákuovú extrakciu častíc z kože a tlakovú funkciu pre hlbokú aplikáciu aktívneho pleťového roztoku alebo séra. Používa rôzne typy nadstavcov, ktoré sa líšia veľkosťou a tvrdosťou a tak umožňujú prispôsobiť aplikáciu každému typu pleti a anatómie. Bezprostredné výsledky bez vedľajších účinkov a bez hojenia. Aquafacial je vhodný ako samostatné aj kombinované ošetrenie pleti.

Aktívny pleťový roztok Aquafacial PEEL & CLEAN (PE)
Obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá blahodárne pôsobí na hĺbkové čistenie pleti a peeling pleti. Ďalej obsahuje rastlinné extrakty z bambusu, paradajok a granátového jablka, ktoré pleť detoxikujú, hydratujú a oživujú. Sterilný produkt v bio-kvalite s dôrazom na protizápalovosť. Prejasnenie pleti vidieť už po prvej aplikácii.

Aktívne pleťové sérum Aquafacial REVITAL (SE)
Obsahuje EGF polypeptidy, ktoré prirodzene stimulujú rýchlejšiu novotvorbu kožných buniek a udržujú tak kožu pružnú, hladkú a hydratovanú. Vďaka obsahu vitamínu E navyše zabraňuje jej poškodeniu voľnými radikálmi.

Hydrafacial

Zaujala vás naša ponuka?

Ak vás naša ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si konzultácie telefonicky alebo osobne. Náš tím je vám k dispozícii kliknutím na tlačidlo nižšie.