+421 949 605 425
info@medicenter.sk

OxyGeneo


okamžité omladenie pleti

Oxygeneo

Doprajte vašej pleti nový život!

Unikátne riešenie OxyGeneo vám poskytne v jednom zákroku tri efektívne ošetrenia s okamžite viditeľným efektom:

1. Exfoliácia – čistenie a peeling pleti pre jemnejšiu a hladšiu pokožku

2. Výživa a hydratácia pleti – napne pleť a dodá jej potrebnú energiu

3. Okysličenie pleti – nový život pre vašu pokožku

Vrámci ošetrenia je používaná nová generácia kapsúl OxyGeneo+Pods:

  • geneO + Balance – hĺbkové vyčistenie, rovnováha mastnej pleti, zlepšenie textúry, eliminácia nežiadúceho lesku pleti
  • geneO + Revive – oživenie unavenej pleti, redukcia vrások a jemných liniek, zlepšenie textúry pleti, vyhladenie pleti, refresh a rejuvenizácia
  • geneO+ Illuminate – zjednotenie nerovnomerného tónu pleti, zlepšenie pigmentácie, zlepšenie textúry pleti vyhladenie a záruka mladistvého vzhľadu pleti
  • geneO+ Gold – najvyššie ošetrenie s kúskami 24K zlata

Kyslík – nový život pre vašu pokožku

OxyGeneo je neinvazívne ošetrenie pleti s viditeľným omladzujúcim efektom. Bez použitia chirurgického zákroku dokáže OxyGeneo pôsobiť na pleť hĺbkovo – kyslík jej dodá priamo zvnútra, vyživí ju a viditeľne odstráni nepríjemné známky starnutia. Ošetrenie je vhodné pre akýkoľvek typ pleti a širokú vekovú skupinu. Efekt je okamžitý, preto je zákrok vhodný aj ako rýchle riešenie pred spoločenskými akciami, či dovolenkou.

Jedno ošetrenie – tri zákroky

Procedúra OxyGeneo je vhodná pre všetky vekové kategórie žien, trvá zhruba 30 minút a prebieha v troch krokoch. Prvým je exfoliácia – odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Vaša pleť sa vyhladí, obnoví a pripraví na príjem živín a aktívnych látok. Druhý krok je tzv. infúzia – OxyGeneo pomocou špeciálnej aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl – pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry. Tretím, najdôležitejším krokom je okysličenie pleti. OxyGeneo vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej metóde sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky.

Okamžitý efekt

Výsledky OxyGeneo na seba nenechajú dlho čakať. Efekt je zreteľný ihneď po ošetrení, zákrok vás navyše vôbec neobmedzí vo vašej bežnej činnosti.

Čo môžete po zákroku OxyGeneo očakávať?

  • viditeľnú redukciu vrások
  • stiahnutie rozšírených pórov
  • jemnejšiu a sviežu pleť
  • zmiernenie vačkov pod očami
  • zjednotený tón pleti a redukciu pigmentových škvŕn

Zaujala vás naša ponuka?

Ak vás naša ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si konzultácie telefonicky alebo osobne. Náš tím je vám k dispozícii kliknutím na tlačidlo nižšie.