+421 949 605 425
info@medicenter.sk

ULTHERA


ULTHERA NECHIRURGICKÝ LIFTING TVÁRE

Predstavujeme Vám revolučnú novinku 3. generácie v omladzovaní – neinvazívny Ulthera lifting tváre a krku. Inovačný spôsob, ako dosiahnuť lifting tváre bez chirurgického zákroku a zachovať si pritom prirodzenú mimiku.

Čo je Ulthera a Ultherapia?

Fokusovaný ultrazvuk HIFU sa neinvazívne pohybuje v hĺbke 4,5 mm, kde spevňuje platyzmu. V hĺbke 3,0 mm, kde podporuje masívnu tvorbu nového kolagénu zodpovedného za pevný a mladistvý vzhľad pleti. V hĺbke 1,5 mm, kde vyhladí povrchové vrásky a linky. Ulthera umožňuje efektívne bojovať
so známkami starnutia a prejavmi zemskej gravitácie na našej pokožke, a to pomocou nechirurgického ošetrenia vysoko fokusovaným ultrazvukom. Výhodou približne hodinovej ultherapie tváre a krku je, že pôsobí v rovnakej podkožnej vrstve ako klasický plasticko-chirurgický zákrok. Ultherapia využíva prirodzenú regeneračnú schopnosť organizmu jemne a postupne obnoviť pamäť pokožky
a podporného tkaniva.

Lokality ošetrenia tváre:

  • Spevnenie pokožky tváre
  • Kontúry dolnej čeľuste
  • Ovisnutá brada
  • Lifting očného okolia a obočia
  • Zosilnenie ochabnutej pokožky krku

Čím je Ultherapia iná od ostatných metód?

Ultherapia je jediné omladzujúce nechirurgické ošetrenie, ktoré umožňuje neinvazívne pomocou ultrazvuku „vidieť“ pod úroveň kože a špeciálne sa zamerať na hlboké podporné tkanivo (SMAS), ktoré chirurgovia spevňujú počas klasického faceliftingu. Schopnosť ošetriť nielen povrch pokožky, ale aj jej hlbšie vrstvy, a to veľmi precízne, zabezpečuje bezpečné, prirodzené a vynikajúce výsledky bez nutnosti rekonvalescencie.

Čo môžem očakávať po ošetrení?

Predovšetkým je možné bezprostredne pokračovať vo svojich bežných aktivitách, nie je nutné realizovať žiadne špeciálne opatrenia. Vaša pokožka môže byť po zákroku dočasne jemne červená, čo ustupuje v priebehu nasledujúcich pár hodín. Typické pre niekoľko dní po zákroku sú pocity pnutia kože, citlivosť na dotyk, prípadne mierny opuch.

Aké výsledky môžem očakávať?

Jediné ošetrenie naštartuje celkový regeneračný proces. Finálny výsledok sa progresívne vyvíja po dobu nasledujúcich 2 – 3 mesiacov. Viditeľné výsledky sú lifting a spevnenie ochabnutej pokožky. Klienti uvádzajú, že ich pokožka na tvári a krku je už bezprostredne po ošetrení pevnejšia a vypnutá. Ďalšou výhodou Ultherapie je, že okrem viditeľných výsledkov vytvára Ulthera i na prvý pohľad neviditeľné, progresívne výsledky: tvorba nového kolagénu, ktorý spomaľuje celkový proces starnutia. Benefit z ošetrenia môže pretrvávať po dobu až 5 rokov.

Kto je vhodným kandidátom na Ultherapiu?

Vhodným kandidátom je každý, koho pokožka je ochabnutá a menej pevná. Ovisnuté obočie je často znakom „zrelej“ pokožky. Ultherapia nahrádza chirurgický zákrok, ktorý je pre klienta posledným riešením. Je to vítaná a účinná alternatíva pre všetkých klientov, ktorí chirurgický liftingový zákrok odmietajú. Či už z dôvodu strachu z chirurgického zákroku, dlhej a bolestivej rekonvalescencie, alebo aj kvôli možnosti vytvorenia neprirodzenej mimiky, ktorú na rozdiel od Ultherapie môže klasický facelifting zanechať.

Zaujala vás naša ponuka?

Ak vás naša ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si konzultácie telefonicky alebo osobne. Náš tím je vám k dispozícii kliknutím na tlačidlo nižšie.