+421 949 605 425
info@medicenter.sk

Výplňové implantáty – pery, vrásky

Medicenter s.r.o > Estetická medicína > Výplňové implantáty – pery, vrásky

Vyplnove implantaty

Kyselina hyalurónová je látka telu vlastná, je neživočišného pôvodu, vyrába sa biosynteticky. Jej aplikácia je  bezpečná a nevyžaduje, aby človek pred zákrokom absolvoval testy na prípadnú alergickú reakciu.

Spôsob aplikácie

Pomocou tenučkej ihly sa do pier alebo do rýh v oblasti od nosa smerom k ústam, nad hornou perou, pod spodnou perou, v oblasti poklesnutých ústnych kútikov a v oblasti medzi obočím aplikuje látka gelovitej konzistencie – kyselina hyalurónová. Látka sa s obľubou používa aj na korekciu povädnutých, prerušených ” scvrknutých ” pier a vrások okolo úst u starších osôb alebo na zväčšenie a zvýraznenie pier u mladých žien. Po dvoch týždňoch prichádza pacientka na kontrolu. Ak sa pri zákroku nespotrebovala všetka dávka, zvyšok je možné podať pri tejto kontrole.

Zákrok nevyžaduje hospitalizáciu, klienti odchádzajú po zákroku domov. Stav po zákroku si nevyžaduje práceneschopnosť, prípadnú modrinku možno prekryť mejkapom. Pred zákrokom je klientka podobne oboznámená s jeho priebehom aj s možnými vedľajšími prejavmi. Po zákroku môže byť ošetrené miesto začervenané, niekoľko hodín mierne opuchnuté, môže sa zjaviť modrina. Tieto prejavy však nepokladáme za komplikácie, ich trvanie je prechodného charakteru, o niekoľko hodín, najviac však do troch dní, ustupujú.

V našom centre používame výlučné čistú kyselinu hyalurónovú značky Teosyal a Restylane. Doba trvania je individuálna 6 – 12 mesiacov.

Vyplnove implantaty

Zaujala vás naša ponuka?

Ak vás naša ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si konzultácie telefonicky alebo osobne. Náš tím je vám k dispozícii kliknutím na tlačidlo nižšie.