+421 949 605 425
info@medicenter.sk

Laserová liposukcia

Medicenter s.r.o > Laserová liposukcia

V-Shapes je vytvorený tak, aby ponúkol nový a pokrokový spôsob odstraňovania celulitídy a odstránenia nadbytočného tuku z problematických partií. Prístroj v sebe spája 3 najmodernejšie metódy, ktoré vzájomne pôsobia na odstránenie celulitídy a nadbytočného tuku:

  • je to samotný dynamický laser 915 nm, ktorý skvapalňuje tuk, jeho vlnová dĺžka je presne cielená na tukové bunky v podkoží. Laserová energia teplom rozštiepi tuky, zničí bunkovú membránu tukovej bunky a následne zmenší objem tukovej vrstvy (nenávratne).Nepoškodzuje nervové, cievne ani orgánové štruktúry
  • metóda photomologie, je špeciálne LED žiarenie ( o vlnovej dĺžke 650 nm) + RF (60W), ktoré zabezpečí priepustnosť bunkovej membrány, ktorými sa tuk dostáva von z buniek a zároveň stimuluje produkciu podkožného kolagénu a elastínu, obnovuje cirkuláciu lymfy a prekrvenie danej oblasti
  • vákuová podtlaková masáž – lipomassage, zabezpečí odplavenie uvoľneného tuku do lymfatického systému. Zosťíhľuje a spevňuje postavu.

Samotný zákrok je pohodlný, bez žiadnej špeciálnej predprípravy. Pri zákroku sa špeciálnou hlavicou, ktorá kombinuje dynamický laser, Photomológiu a vakuovú masáž ošetruje požadovaná partia tela. Dĺžka zákroku je od 25 do 50 minút , závisí od veľkosti ošetrovanej partie. Pri danej metóde sa dá realizovať aj celotelové ošetrenie viacerých partií. Doporučených je 8 ošetrení – 2x týždenne. Nežiadúce účinky terapie neboli popisované ani pozorované, maximálne lokálne začervenanie kože.

Výsledkom je:

  • rozpad tukových buniek – lipolýza
  • zlepšenie lymfatického prekrvenia
  • redukcia celulitídy
  • redukcia strií a obvodový úbytok v cm

Toto ošetrenie je najefektívnejšie na liečbu oblasti zadných stehien, zadok, vonkajšie stehná a boky, predné a vnútorné stehná, padnutý zadok, brucho, kolená a ruky. Vhodné kombinovať s ultrazvukovou liposukciou.

Laserová liposukcia