+421 949 605 425
info@medicenter.sk

Coolifting


O 10 ROKOV MLADŠÍ VZHĽAD

Hydratácia pleti    Rozžiarenie pleti     Redukcia vrások

Charakteristika Cooliftingu

Coolifting otvára nové možnosti liftingového ošetrenia v kozmetických salónoch. Je to revolučný registrovaný systém, ktorý umožní vykonať úžasné, priam šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy. Coolifting v jedinom päťminútovom sedení dodáva pokožke podstatne mladší vzhľad.

Koncept

Metóda je založená na použití Coolifting pištole, ktorá vysiela drobné “strely” na pokožku tváre cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou v kombinácií s extrémne vysokou koncentráciou atomizovaných účinných látok. Je to najdramatickejšie a najrýchlejšie ošetrenie ktoré dokáže vzdorovať plynúcemu času.

Aplikácia

Studený tok CO2 a atomizované účinné látky v kombinácií s vysokým aplikovaným tlakom majú nasledovné účinky:

  • paradoxný pohyb ciev: počas mikrocirkulácie dochádza k zúženiu krvných ciev ktoré vystrieda ich rozšírenie. V dôsledku silnej stimulácie chladom krvné cievy striedavo sa sťahujú a rozširujú aby odporovali stimulu.
  • cryophoréza a barophoréza: zvýšenie aktívnych látok Cooliftingu cez chlad a tlak. Kombinácia chladu s vysokým tlakom aplikovaných na epidermis zapríčiňuje silnú penetráciu Coolifting ingrediencií a exponenciálne zvyšuje ich účinky.
  • cryo-carboxyterapia: tok CO2 pri veľmi nízkej teplote a vysokom tlaku aktivuje mikrocirkuláciu, indukuje tvorbu kolagénu a elastínu a zvyšuje okysličenie tkanív
  • tepelný šok: stimulácia hlboko uložených tkanív. Tieto tkanivá majú normálnu teplotu okolo 36?C. Prudké zníženie teploty má za následok okamžitú reakciu v hĺbke dermy.

Samostatné ošetrenie: okamžitý účinok už aj po jednom ošetrení. Výrazný liftingový efekt, ktorý sa prejaví vyhladením a rozjasnením pokožky, napnú sa povrchové vrásky a redukuje sa hĺbka vrások.
Ošetrenie vo forme kúry: 6 ošetrení 2x do mesiaca. Výrazný omladzujúci účinok: intenzívna stimulácia kolagénu a elastínu, regenerácia dermy, zlepšuje textúru a kvalitu pokožky.

Zaujala vás naša ponuka?

Ak vás naša ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si konzultácie telefonicky alebo osobne. Náš tím je vám k dispozícii kliknutím na tlačidlo nižšie.